Rowery KTM budowane są przy użyciu najnowszych technologii, oraz wyposażane w najlepsze komponenty renomowanych producentów.

Oferta 2009 >> Strona producenta >>


Filozofią PACO jest jakość, innowacyjność oraz zaangażowanie. Mają one na celu rozwój produktów o lepszej ergonomii i najwyższych standardach jakości, które spełniają wymogi klientów. Ich celem jest zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów.
Strona producenta >>
Świat na rowerze składa się ze żwiru, potu i zmęczenia. Ty i rower to jedność. Gdziekolwiek jesteś podkreśl swoją indywidualność z NORTHWAVE.

Strona producenta >>

DAKINE oferuje innowacyjne produkty dla konkretnych dziedzin sportowych. Plecaki, torby, akcesoria.

Strona producenta >>

CATEYE jest czołowym producentem liczników i oświetlenia dla rowerów. Firma założona w 1946 roku w Osace, zawsze była liderem w dziedzinie innowacji i technologii.Strona producenta >>
Każdy rowerzysta, każdy szlak i styl jazdy jest wyjątkowy. Dlatego ROCKSHOX oferuje najbardziej wszechstronną amortyzację na rynku. Nowe technologie wprowadzają nową jakość amortyzacji roweru.Strona producenta >>

W SRAM pracują pasjonaci jazdy na rowerze. Jeżdżą na rowerach do pracy i na wycieczki wokół miasta, w peletonach szosowych oraz po szlakach górskich. To jest pasja i doświadczenie które prowadzi do wielu nowości w ich produktach. Mamy nadzieję, że będziecie korzystać z nich tak samo jak oni.

Strona producenta >>


SHIMANO – wysokiej jakości komponenty rowerowe, niezawodne oraz godne zaufania.
Strona producenta >>

DT SWISS jest pierwszą firmą, która posiada w ofercie wszystkie elementy do kół rowerowych : szprychy, nyple, piasty i obręcze. DT Swiss oferuje obecnie także pełną gamę kół do wszystkich dyscyplin kolarstwa, jak również elementy zawieszenia dla rowerów górskich.Strona producenta >>

PEDRO’S pomaga utrzymać rower w idealnym stanie. Oferują : smary, narzędzia oraz akcesoria i płyny do pielęgnacji roweru.
Strona producenta >>

LAZER HELMETS – 90 lat doświadczeń i pasji. Celem firmy zawsze było znaleźć doskonałe połączenie wyglądu, komfortu i technologii.
Strona producenta >>

GEAX projektują i produkują opony specjalnie dla Ciebie. GEAX DRIVES YOUR PASSION !
Strona producenta >>

HUTCHINSON – najlepszym sojusznikiem na każdym rodzaju nawierzchni. Zaangażowanie na najwyższym poziomie konkurencji.
Strona producenta >>

SAN MARCO – inspiracja od 1935 roku, która sprawia iż siodełka są niepowtarzalne.
Strona producenta >>

HT to nowa marka stworzona w 2005 roku, produkująca części rowerowe. Koncentrują sie na dostarczaniu najwyższej jakości produktów których potrzebujesz.
Strona producenta >>

SKS jest pionierem i liderem na rynku w segmencie dodatków rowerowych. W ofercie firmy znajdziesz : pompki, narzędzia, błotniki, osłony łańcucha oraz torby.
Strona producenta >>

NUTREND jest wiodącym producentem odżywek i suplementów diety. Produkty przeznaczone nie tylko dla sportowców ale również dla każdego, kto preferuje aktywny styl życia.
Strona producenta >>

AMIONOSTAR oferuje suplementy diety dla sportowców z różnych dziedzin, np. kulturystyki, piłki nożnej, tenisa czy fitness. Strona producenta >>

FSA Full Speed Ahead Strona producenta >>

SelleItalia Strona producenta >>

ALPINA Strona producenta >>

JAGWIRE Strona producenta >>

MAGNUM Strona producenta >>

MAGURA Strona producenta >>