Akcesoria, części i ubrania rowerowe

Akcesoria, części i ubrania rowerowe

Masz już swój rower, to jest ten czas, aby pomyśleć o akcesoriach  i odzieży rowerowej.  Podczas, gdy inni nie zwracają na to uwagi, dla nas jest to jedna z najważniejszych kwestii.  Możesz liczyć na naszą pomoc i profesjonalne porady. Podpowiemy Ci, czego tak naprawdę potrzebuje rowerzysta w zależności od warunków pogodowych, rodzaju terenu po którym się porusza oraz rodzaju kolarstwa które uprawia.

Zwracamy również uwagę na właściwą odzież  rowerową. Wiemy jak jest ona ważna, szczególnie w ekstremalnych warunkach. Pomożemy Ci przygotować się do jazdy bez rozbijania banku !

Jedną z milszych rzeczy w posiadaniu akcesoriów rowerowych oraz odzieży jest to, że kiedy je wypróbujesz to zauważasz korzyści z ich posiadania.

Zdecydowana większość zakupów dokonywana jest na kilka sezonów, więc warto je dokładnie przeanalizować, a będą one idealnie się sprawdzać podczas przebytych kolejnych kilometrów.

Oferta

Poznaj ofertę naszego sklepu. Wszystko możesz też zamówić internetowo.

  • akcesoria rowerowe
  • ubrania rowerowe
  • części rowerowe
  • zamów przez internet : rower.biz
  • zobacz i poczuj różnicę

Marceli - Sklep i Serwis Rowerowy

Drodzy Klienci,

Informujemy iż serwisy przy ul. Fieldorfa 14 oraz ul. Grochowskiej 324 pawilon 14, nie przyjmują do naprawy rowerów kupionych w sieciach handlowych ( hipermarkety, hipermarkety budowlane, hipermarkety elektronicznie ), oraz rowerów typu holenderskiego.