Złóż Swój rower

Twój własny wymarzony rower

Zacznijmy od ramy. Najważniejszy jest odpowiedni wybór rozmiaru oraz geometrii ramy. W naszym sklepie możemy zaproponować odpowiednią ramę dostosowaną do Twoich wymiarów oraz wagi. Wybór materiału, z którego ma być zrobiona pozostawiamy Tobie. Bazujemy na ramach sprawdzonych markowych producentów.

Następnie dobierzemy odpowiednią grupę osprzętu. Warto zastanowić się nad tą kwestią, aby w późniejszym czasie uniknąć problemów z dostępnością części zamiennych. Nasza wiedza pozwoli na wybór optymalnego zestawu.

Kilka słów o kołach. Zdecydowanie polecamy koła budowane przez nas na zamówienie. Jak już pewnie wiesz, jest to jedna z naszych specjalności. Z drugiej jednak strony jesteśmy otwarci na omówienie innych wariantów.

Amortyzatory, dampery, widelce, mostki i kierownice. Dobór tych komponentów jest bardzo ważny. Jest sporo szczegółów, na które trzeba zwrócić uwagę, dlatego też nie zdziw się, kiedy poprosimy o Twoje wymiary. Będzie to dla nas cenna informacja w doborze odpowiedniego zestawu.

O reszcie kwestii związanych z budową wymarzonego roweru możesz porozmawiać z załogą naszych sklepów. Zapraszamy też do obejrzenia naszego portfolio. Jest to tylko ułamek tego, co stworzyliśmy dla naszych klientów.

Informacje

Twój wymarzony rower

  • wybór ramy
  • wybór osprzętu
  • wybór kół
  • wybór komponentów
  • Twój pomysł
  • nasze doświadczenie

Marceli - Sklep i Serwis Rowerowy

Drodzy Klienci,

Informujemy iż serwisy przy ul. Fieldorfa 14 oraz ul. Grochowskiej 324 pawilon 14, nie przyjmują do naprawy rowerów kupionych w sieciach handlowych ( hipermarkety, hipermarkety budowlane, hipermarkety elektronicznie ), oraz rowerów typu holenderskiego.